11 czerwca 2026 r. nasi uczniowie z klas I - IV wzięli udział w XIII biegu im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza .Było dużo wspaniałej zabawy, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Miejsca na podium zajęły następujące osoby:
I miejsce NATASZA TAŃSKA z kl. I a w kategorii dziewcząt klas I
I miejsce JAGODA z kl. III a w kategorii dziewcząt z kl. III
III miejsce JAN GESK z kl. III c w kategorii chłopców kl. III