Warsztaty dla seniorów

W czwartek 25 listopada grupa naszych uczniów uczestniczyła w spotkaniu w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech.  Dzieci pod opieką nauczycielek poprowadziły warsztaty,  na których seniorzy wykonali lampiony świąteczne.  Wszyscy byli bardzo zaangażowani, zajęcia dały dużo radości zarówno osobom starszym jak i naszym uczniom. Młodzież cudownie wcieliła się w role instruktorów i doskonale odnalazła w relacjach z seniorami. Zajęcia umilała nam absolwentka SP7 grą na saksofonie. Seniorzy bardzo miło nas przyjęli,  przygotowano dla nas słodki poczęstunek i obdarowano upominkami, a na koniec porwano do tańca. Na tym jednym spotkaniu na pewno nie zakończy się nasza współpraca. Bardzo wiele możemy nauczyć się od osób starszych, a jeśli my przy okazji sprawimy im odrobinę radości,  to jest to ogromna satysfakcja. Już dziś planujemy kolejne spotkanie.

Zdjęcia źródło portal codziennikmlawski.pl

Data dodania: 2021-11-28 21:35:22