Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej w ZPO nr 3 w Mławie

W dniu 13 października 2022 r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie złożyli ślubowanie, w którym przyrzekali być dobrymi Polakami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Po ślubowaniu zostali pasowani na uczniów przez Burmistrza Miasta Mława - Pana Sławomira Kowalewskiego, Zastępcę Burmistrza Miasta Mława - Pana Szymona Zejera oraz dyrekcję Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie – Pana Mariusza Lempka  i  Panią Grażynę Olejarczyk.

W tym ważnym dla nich dniu, kiedy oficjalnie stali się częścią społeczności szkolnej towarzyszyli im rodzice i zaproszeni goście.  Dzieci z wielkim przejęciem zaprezentowały program artystyczny, wykazując się umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi.

Na zakończenie Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i upominki. Po uroczystości udali się do klas na słodki poczęstunek.

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych była połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie złożył uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia. Nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi podziękował również za dotychczasową pracę.

Podczas tej uroczystości zostali także wyróżnieni nauczyciele, którym dyrektor Pan Mariusz Lempek wręczył nagrody. Wyróżnienie otrzymali następujący nauczyciele:

1. P. Beata Białczak - wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie,
  2. P. Grażyna Olejarczyk -  wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie,
  3. P. Agnieszka Przytulska - Chyl - nauczycielka edukacji przedszkolnej,
  4. P. Anna Podowska - nauczycielka edukacji przedszkolnej,
  5. P. Marzena Markiewicz - nauczycielka edukacji przedszkolnej,
  6. P. Joanna Zimnowodzka - nauczycielka edukacji przedszkonej,
  7. P. Bożena Szczechowicz - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  8. P. Małgorzata Jeromin - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
  9. P. Iwona Kohut - Sadza - nauczycielka wychowania fizycznego,
  10. P. Joanna Kowlaska - nauczycielka języka polskiego,
  11. P. Joanna Modzelewska - nauczycielka języka angielskiego,
  12. P. Katarzyna Staniszewska - nauczycielka matematyki.

Nagrodą dyrektora została także uhonorowana odchodząca na emeryturę - Pani Anna Pielichowska.

W dniu 14 października 2022 r. nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej - Pani Anna Szymańska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Mława.

Data dodania: 2022-10-14 14:18:52
Data edycji: 2022-10-16 18:03:47