Uroczystość pożegnania klas ósmych

23 czerwca 2023 r. odbyła się wyjątkowa  uroczystość – pożegnanie ósmoklasistów, przed którymi kolejny etap edukacji w szkołach średnich. W trakcie apelu nastąpiło przekazanie sztandaru klasom siódmym oraz  ślubowanie klas ósmych. Najlepsi uczniowie, za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe, a sportowcy zostali uhonorowani statuetkami i medalami za osiągnięcia sportowe. Absolwenci wyrazili swoją wdzięczność  wychowawcom , ofiarowując  własnoręcznie wykonane serca z wzruszającymi podziękowaniami za wsparcie, zaangażowanie i poświęcony czas. Pan Dyrektor wręczył listy gratulacyjne rodzicom wyróżniających się uczniów. Na zakończenie uroczystości absolwenci otrzymali upominki, które będą im przypominać o latach spędzonych w murach naszej szkoły. Wszystkie słowa, gesty, emocje, które wybrzmiały podczas tej szczególnej uroczystości pozostaną na długo w  pamięci.

Data dodania: 2023-06-24 11:06:23
Data edycji: 2023-06-24 11:07:00