Czcionka:

Kontrast:

SZKOŁA ZDROWEGO ŻYWIENIA

Pod takim hasłem uczniowie klasy II a poznawali znaczenie owoców i warzyw dla zdrowia. Podczas zajęć dzieci rozpoznawały owoce i warzywa z wykorzystaniem zmysłu smaku, węchu i dotyku , przygotowane zostały także prace plastyczne. Dzięki tym działaniom nasze maluchy  wykazały się kreatywnością i twórczym myśleniem. Uczniowie odwiedzili również  wystawę informującą  o zdrowym stylu życia, roli witamin, znaczeniu piramidy żywieniowej oraz podziwiały piękne okazy różnych owoców i warzyw. Dla uczniów klasy II a lekcje przygotowały uczennice z klasy VIII d Aleksandra Paprotna i Dominika Potrzuska, które są przedstawicielami szkolnych organizacji PCK i LOP. Po dzisiejszych zajęciach każdy uczeń wie: jak zdrowo jemy, to zdrowo żyjemy.

Data dodania: 2022-10-07 16:19:40
Data edycji: 2022-10-07 16:19:46

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie:

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Zuzanny Morawskiej  w Mławie

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3  im. Jana Brzechwy  w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Jana Brzechwy w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4  z Oddziałami Integracyjnymi  im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Mławie