20 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego „Razem po zdrowie i uśmiech” odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego ,, Mistrz Ortografii”. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nim duży sukces. I miejsce zdobył Filip Jurkiewicz z klasy III a, natomiast II miejsce zajął Szymon Żółtowski z klasy III c.
Zdobycie dwóch najwyższych miejsc w konkursie jest powodem do dumy i potwierdzeniem wysokich umiejętności ortograficznych naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy im dalszych sukcesów!