Czcionka:

Kontrast:

Pszczółki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pszczół

W dniu 20 maja 2021r. dzieci z grupy "Pszczółki" uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pszczół. W strojach prawdziwych Pszczółek, w kolorze żółto-czarnym poznały życie tych pożytecznych owadów. Dzieci dowiedziały się jak ważne są Pszczoły dla człowieka, wysłuchały o nich ciekawostek przyrodniczych oraz poznały pracę pszczelarza. Z zainteresowaniem wysłuchały opowieści Jak powstaje miód? oraz jakie są jego właściwości i zastosowanie. Dzieci chętnie ozdobiły dużą papierową Pszczółkę, która jest piękną dekoracją naszej sali. Jak na prawdziwe Pszczółki przystało, była również degustacja słodkiego miodu. Dzieci na pamiątkę otrzymały dyplomy z okazji świętowania Dnia Pszczółek. Dzień był pełen niesamowitych, ciekawych i słodkich wrażeń!

Data dodania: 2021-05-23 21:45:35
Data edycji: 2021-05-23 21:45:46

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie:

Szkoła Podstawowa nr 7  im. Zuzanny Morawskiej  w Mławie

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3  im. Jana Brzechwy  w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Jana Brzechwy w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4  z Oddziałami Integracyjnymi  im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Mławie

Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Mławie