Przyjaźń cenniejsza niż złoto - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie PROJEKTOWANIE 3D W TINKERCAD

Przyjaźń cenniejsza niż złoto

Przyjaźń cenniejsza niż zÅ‚oto… Kto nie chciaÅ‚by mieć już w szkole oddanego przyjaciela? To, że przyjaźń jest przez każdego pożądana, ale również to, że może być trudna, pokazuje książka szwedzkiego pisarza Antona Bergmana ,,Jedyna taka Ester”.

Dziewczynka o imieniu Signe cieszy siÄ™, kiedy w klasie pojawia siÄ™ nowa uczennica. O gdyby tak można byÅ‚o siÄ™ z niÄ… zaprzyjaźnić! Udaje siÄ™. Ale to doÅ›wiadczenie  tyle burzliwe, co pouczajÄ…ce. Pokazuje, jak Å‚atwo zbÅ‚Ä…dzić i jak wielkÄ… rolÄ™ w życiu, zwÅ‚aszcza mÅ‚odego  czÅ‚owieka, peÅ‚ni  rodzina. Przeczytajcie tÄ™ książkÄ™ podczas zbliżajÄ…cych siÄ™ wakacji i we wrzeÅ›niu życzliwiej spoglÄ…dajcie na tych ,,nowych”, którzy być może pojawiÄ… siÄ™ w naszej szkole.

Data dodania: 2021-06-13 17:48:04
Data edycji: 2021-06-13 17:53:48