''Pożeracze książek''

Klasa II a w czasie przerwy zimowej z wielkim zaangażowaniem włączyła się w akcje czytelniczą  „Pożeracze książek " . Celem tej akcji było propagowanie wartości literatury, rozbudzanie pasji czytelniczych i doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Uczniowie otrzymali motywatory w postaci kwiatków z 14 płatkami i smoków z 14 głowami, na których były daty od pierwszego do ostatniego dnia ferii . Drugoklasiści na płatkach kwiatka i głowach smoka wpisywali każdego dnia liczbę przeczytanych stron. Było to zadanie dla chętnych,  miłym zaskoczeniem był jednak  fakt , że w akcji wzięła udział cała klasa. Tytuł " Pożeracza książek " otrzymała Gabrysia Wąsowska,  która w ciągu 14 dni przeczytała 1177 stron.   Akcja zagości w naszej klasie na stałe i każdego miesiąca będziemy wybierać kolejnych mistrzów czytelnictwa.

Data dodania: 2024-01-31 09:28:49
Data edycji: 2024-01-31 09:29:12