Powiatowy Konkurs ''Czytam i rozumiem'' - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie PROJEKTOWANIE 3D W TINKERCAD

Powiatowy Konkurs ''Czytam i rozumiem''

Bogactwo nie polega na posiadaniu ogromnych dóbr materialnych, lecz na bogatej osobowoÅ›ci, wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ciach czÅ‚owieka. WÅ‚aÅ›nie takie przesÅ‚anie skierowano do uczestników Powiatowego Konkursu "Czytam i rozumiem", którzy po raz kolejny odwiedzili naszÄ… szkoÅ‚Ä™. Tym razem spotkaniu przyÅ›wiecaÅ‚ inny niż poprzednio cel, w konkursie nagrodzono nie  tylko laureatów, ale wszystkich uczniów klas pierwszych, którzy przystÄ…pili do zmagaÅ„ z konkursowymi zadaniami. Wyniki byÅ‚y rewelacyjne, wiÄ™c i nagrodzonych uczniów nie brakowaÅ‚o! UÅ›miechy na twarzach dzieci Å›wiadczyÅ‚y o tym, że każdy czuÅ‚ siÄ™ dowartoÅ›ciowany i szczęśliwy. Bo czyż nie taka idea powinna przyÅ›wiecać konkursom? Wzmacniajmy u  dzieci  poczucie wÅ‚asnej wartoÅ›ci, doceniajmy ich wysiÅ‚ek i zaangażowanie, wspierajmy w dążeniu do realizacji marzeÅ„. Mamy nadziejÄ™, że nam siÄ™ to udaÅ‚o!

Data dodania: 2022-06-20 09:26:04
Data edycji: 2022-06-20 09:26:11