Podziękowania za współpracę dla Rady Rodziców

Szanowni Rodzice

Chcielibyśmy podziękować Radzie Rodziców oraz wszystkim Rodzicom za współpracę i zaangażowanie w działalność biblioteki szkolnej. W tym roku szkolnym dzięki Państwa wsparciu mogliśmy dokupić brakujące lektury dla klas I – VIII. Zakupiliśmy 95 książek za kwotę 1688, 45 zł. Zbiory uzupełniliśmy między innymi o takie tytuły: Afryka Kazika, Cukierku, ty łobuzie, Dziewczynka z parku, Drzewo do samego nieba, Kapelusz pani wrony, Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą, Detektyw Pozytywka,  dla uczniów klas IV VIII : Balladyna, Dziady, Stary człowiek i morze, Mały książę, Lew czarownica, stara szafa, Mikołajek, Kamienie na szaniec, Ten obcy.

Rada Rodziców wspiera nas też finansowo przy organizowaniu imprez czytelniczych, które mają na celu popularyzowanie czytelnictwa. Otrzymaliśmy pieniądze na nagrody na konkurs plastyczny, konkursy błyskawiczne, spotkania  z ciekawymi ludźmi, spotkanie andrzejkowe, na zakup materiałów na warsztaty bożonarodzeniowe i wiele innych.

Jak każdego roku Rada finansuje zakup nagród książkowych dla wyróżniających się uczniów w nauce i pracy na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Dyrekcja i cała społeczność szkolna.

Data dodania: 2024-02-11 16:13:05
Data edycji: 2024-02-28 15:18:01