W ostatnich dniach roku szkolnego uczniowie klasy VI c wybrali się na wyjątkowe klasowe wyjście do Planety Gier. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji i odpoczynku po miesiącach nauki. Wyjście było świetnym podsumowaniem mijającego roku szkolnego i okazją do umocnienia klasowych relacji.