18 maja w Szkole Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Liga Zadaniowa”. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie – Filip Jurkiewicz z klasy III a oraz Szymon Żółtowski z klasy III c – zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopcom osiągniętego sukcesu i życzymy dalszych matematycznych osiągnięć!