To już ostatnie chwile dla grup 4 letnich w przedszkolu przy ulicy Hożej. Przedszkolaki po raz ostatni wystąpiły na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Pięknie recytowane wiersze, tańce i piosenki udowodniły, że dzieci są gotowe żeby wyruszyć w dalszą drogę aby rozwijać skrzydła swoich umiejętności i talentów Powodzenia !