Kto widział jamnika jabłkowego ?

- Halo, czy to Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai?  Nazywam się Ronny Hazelwood i jestem dyrektorem hotelu w Valleby, w którym właśnie w tajemniczych okolicznościach zaginął niezwykle wartościowy pies rasy jamnik jabłkowy. Proszę Was o pilną pomoc.

Taką gorącą prośbę mógłby skierować dyrektor  do głównych bohaterów, przyjaciół z tej samej klasy obdarzonych zdolnościami dedukcyjnymi, gdyby tylko miał odrobinę śmiałości i nie wstydził się przyznać, że cierpi na brak pieniędzy. A tu jeszcze przed nim perspektywa wypłaty odszkodowania dla wymagających Państwa Jonatan, właścicieli jamnika. Ponoć ,,mądrej głowie – dość dwie słowie''. Czy jednak młodzi detektywi rozwiążą zagadkę zniknięcia psa i tym samym wybawią sympatycznego dyrektora z poważnych kłopotów finansowych? Przeczytajcie książkę Martina Widmarka i Heleny Willis ,,Tajemnica hotelu’’.

Data dodania: 2022-01-06 13:26:38
Data edycji: 2022-01-09 11:19:41