Kornelia, Kacper i Wiktor polecają

Amelia jest właścicielką szczeniaka Tytusa. Dziewczynka spędza z psem każdą wolną chwilę. Wszystko się zmienia, kiedy Amelka musi zaopiekować się Stokrotką – jamniczką dziadka. Czy Tytus zaakceptuje nową sytuację? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w książce Holly Webb „Tytus, smutny szczeniak”.

Kornelia Dorna, kl. 3a

Książka „Nasi sportowcy” została wydana przez Oficynę Wydawniczą MULTICO. Publikacja opowiada o różnych dyscyplinach sportowych. Jest bogato ilustrowana. Polecam tę książkę fanom sportu. Znajdą tu wiele ciekawostek.

Kacper Borkowski, kl. 3b

„Zwierzęta” to publikacja wydana przez Wydawnictwo „Jedność”. Książka w ciekawy sposób opowiada o zwierzętach żyjących w dżungli, wodach rzek i mórz, na pustyni i w górach. Uwagę przykuwają szczegółowe zdjęcia zwierząt. Polecam przeczytanie tej książki każdemu, kto jest ciekawy świata.

Wiktor Kowalczyk, kl. 3b

Data dodania: 2022-12-17 10:11:04