Konkurs Ortograficzny o „Złote Pióro Dyrektora Szkoły”
W naszej szkole odbył się coroczny Konkurs Ortograficzny o „Złote Pióro Dyrektora Szkoły”. Uczestnicy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami sprawdzającymi znajomość zasad polskiej ortografii. I miejsce oraz tytuł zdobywczyni „Złotego Pióra Dyrektora Szkoły” wywalczyła Martyna Robaczyńska z klasy 8d. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów!