Klasa II b z wizytą w salonie fryzjersko-kosmetycznym

1 kwietnia uczniowie klasy II b odwiedzili salon fryzjersko-kosmetyczny ,, Klinikę Urody Laura" w Ciechanowie. Pani Agata przyjęła dzieci bardzo serdecznie i chętnie opowiedziała o swojej pracy. Pokazała urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów, palety z odcieniami koloryzacji, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Podczas prezentacji multimedialnej dzieci poznały budowę włosa i uzyskały informację na temat wpływu odżywiania na kondycję włosów oraz ich właściwej pielęgnacji. Zaplatanie kolorowych warkoczyków, jak i ozdobienie paznokci było niesamowitą frajdą. Serdecznie dziękujemy wspaniałej pani Agacie Wojciechowskiej za wspólnie spędzony i poświęcony nam czas. Każdy uczestnik otrzymał upominek- szampon i balsam do ust. Wycieczka była ciekawą lekcją, po której możliwe, iż niejeden uczeń zapragnie w przyszłości zostać fryzjerem. Na zakończenie naszej wycieczki odwiedziliśmy Mc Donald's z uśmiechami wróciliśmy do Mławy.

Data dodania: 2022-04-04 13:58:08
Data edycji: 2022-04-04 13:58:39