Klasa 1 c na wycieczce w Olsztynie - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie PROJEKTOWANIE 3D W TINKERCAD

Klasa 1 c na wycieczce w Olsztynie

31 maja uczniowie klasy 1c wybrali siÄ™ na wycieczkÄ™ do najwiÄ™kszego miasta Warmii- Olsztyna. Pierwszym miejscem, które odwiedziliÅ›my, byÅ‚a Huta SzkÅ‚a w Olsztynku. Z zapartym tchem Å›ledziliÅ›my kolejne etapy tworzenia szklanych cudeniek. Ptaszki, kwiatki, serduszka powstawaÅ‚y na naszych oczach z bezksztaÅ‚tnej, rozgrzanej do czerwonoÅ›ci masy. Uczniowie wykazali siÄ™ rzetelnÄ… wiedzÄ… na temat wytwarzania szklanych arcydzieÅ‚ w zorganizowanym dla nich konkursie. Wygrali wspaniaÅ‚e nagrody, oczywiÅ›cie wykonane ze szkÅ‚a. W Olsztynie, w Teatrze Lalek, obejrzeliÅ›my spektakl "Czerwony Kapturek". W koÅ„cu przyszedÅ‚ czas na bardziej naukowy punkt programu. W olsztyÅ„skim Planetarium rozszerzyliÅ›my znacznie swojÄ… dotychczasowÄ… wiedzÄ™ poprzez udziaÅ‚ w programie "Ziemia we WszechÅ›wiecie '. Wrażenia z wycieczki wspaniaÅ‚e! Nawet pogoda okazaÅ‚a siÄ™ dla nas wyjÄ…tkowo Å‚askawa!

Data dodania: 2022-06-01 22:01:27
Data edycji: 2022-06-01 22:01:42