Grupy Oa, Ob, Oc w MPS 3 odkrywają tajemnice książek - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie PROJEKTOWANIE 3D W TINKERCAD

Grupy Oa, Ob, Oc w MPS 3 odkrywają tajemnice książek

Grupy Oa, Ob, Oc w dniach 09.05.2022-13.05.2022 r. realizowaÅ‚y blok tematyczny zwiÄ…zany z książkami. W ramach zajęć dzieci odwiedziÅ‚y bibliotekÄ™ szkolnÄ…. DowiedziaÅ‚y siÄ™, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki, jak należy siÄ™ w niej zachować oraz jak szanować książeczki. ZobaczyÅ‚y także, jak wyglÄ…da karta czytelnika. Przedszkolaki znakomicie poradziÅ‚y sobie z rozwiÄ…zywaniem zagadek zwiÄ…zanych z postaciami znanych im bajek i baÅ›ni. W dniu 13.05.2022r. odwiedziÅ‚a nas Pani BogumiÅ‚a PawÅ‚owska z Biblioteki Pedagogicznej, która zaprezentowaÅ‚a Teatrzyk Kamishibai pt: "Królewna Åšnieżka i 7 krasnoludków" oraz "SÅ‚owik". Pani przeniosÅ‚a dzieci w magiczny Å›wiat książek, zaprezentowaÅ‚a różne książki: interaktywne, przestrzenne, sensoryczne pobudzajÄ…ce zmysÅ‚ dotyku, a także dla wszystkich nowoÅ›ci tzn. leporetto, książkÄ™ w postaci harmonijki, która mierzyÅ‚a 7 metrów oraz "CzarnÄ… książkÄ™ kolorów", która również wzbudziÅ‚a ogromne zainteresowanie , gdyż byÅ‚a caÅ‚a czarna, a opisywaÅ‚a kolory. Pani podczas spotkania pokazaÅ‚a również bardzo ciekawe zakÅ‚adki do książek, a także opowiedziaÅ‚a, co można zrobić ze starych, niepotrzebnych i zniszczonych książek. DziÄ™kujemy za odwiedziny i bardzo ciekawÄ… lekcjÄ™ o książkach. TydzieÅ„ zwiÄ…zany z odkrywaniem tajemnic książek byÅ‚ niezwykle ciekawy i interesujÄ…cy.

Data dodania: 2022-05-15 16:32:29
Data edycji: 2022-05-15 16:32:36