Jak co roku uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. W ramach przygotowań zdobyli wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Po zaliczeniu części teoretycznej i praktycznej uczniowie uzyskali uprawnienia do samodzielnego poruszania się rowerem po drogach publicznych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.