Dzień Życzliwości w MPS Nr 3 w Mławie - Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie PROJEKTOWANIE 3D W TINKERCAD

Dzień Życzliwości w MPS Nr 3 w Mławie

„BÄ…dź dla wszystkich życzliwy, a Å›wiat bÄ™dzie szczęśliwy" – to hasÅ‚o towarzyszyÅ‚o nam 21 listopada, kiedy w naszym przedszkolu odbywaÅ‚ siÄ™ Åšwiatowy DzieÅ„ Å»yczliwoÅ›ci i PozdrowieÅ„.CaÅ‚a spoÅ‚eczność przedszkolna swojÄ… radość, entuzjazm postanowiÅ‚a wyrazić poprzez żóÅ‚te akcenty w ubiorze. WchodzÄ…c rano do przedszkola, każdy mógÅ‚ oderwać karteczkÄ™ z miÅ‚ym sÅ‚owem  na dobry dzieÅ„ oraz miÅ‚e pozdrowienie. doÅ‚Ä…czyć do grona życzliwych i dzielić siÄ™ W salach  nie brakowaÅ‚o „życzliwych" pomysÅ‚ów – rozmawialiÅ›my o tym, że bycie życzliwym jest ważne, dzieci przygotowaÅ‚y plakaty, medale, pracÄ™ plastyczne na temat życzliwoÅ›ci i uÅ›miechu, byÅ‚a spora dawka pozytywnej energii, która zmobilizowaÅ‚a tych maÅ‚ych i tych dużych do dziaÅ‚ania. PamiÄ™tajmy, że każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepÅ‚a, akceptacji, miÅ‚ego sÅ‚owa, szczerego uÅ›miechu  Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy niÄ… innych, zachÄ™cajmy do czynienia dobra codziennie, nie tylko od Å›wiÄ™ta.

Data dodania: 2023-11-27 18:26:31
Data edycji: 2023-11-27 18:26:38