Dnia 11 listopada w MPS nr 3 w Mławie

Dnia 11 listopada w naszym przedszkolu odbył się uroczysty występ patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości, przygotowany przez grupę Słoneczka i Tygryski . Po odśpiewaniu Hymnu Polski przedszkolaki z ogromnym zapałem słowem, tańcem i piosenką inscenizując dzieje naszego kraju oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Już u tak małych dzieci z wielką dumą zabrzmiały słowa tak bardzo wymowne: "Kto ty jesteś? Polak mały", dobrze znana pieśń patriotyczna "Jest takie miejsce - Polska" czy "Polska- moje miejsce na ziemi", którą dzieci zaśpiewały z flagami na koniec występu. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Obchodzone co roku Narodowe Święto Niepodległości stało się już tradycją w naszym przedszkolu, ponieważ od najmłodszych lat należy rozbudzać zainteresowanie i zamiłowanie swoją Ojczyzną oraz kształtować postawy patriotyczne.

Data dodania: 2023-11-14 22:39:07
Data edycji: 2023-11-14 22:45:07