Coś dla dziewczyn i nie tylko

Cynamon kłopoty i ja, Cynamon chłopaki i ja oraz Cynamon sekrety i ja to idealna dla trzynasto-, czternasto- i piętnastolatek seria książek autorstwa Dagmar Bach. Bohaterką powieści jest Viktoria King. Odkąd Vicky co pewien czas wpada z wizytą do jednego z paralelnych światów, jej życie bardzo się skomplikowało. Dziewczyna nie wie, że wszechświat ma wobec niej własne plany i szykuje jej pewną bardzo specjalną niespodziankę... Część druga serii to kontynuacja ciekawych i zabawnych perypetii Vicky oraz jej najbliższych. Tym razem nasza główna bohaterka zamienia się z inną swoją alternatywną „ja” – Victorią. Ponadto do pensjonatu jej mamy przyjeżdża (wspomniana już w I części) dość absorbująca kobieta ze swoim gadatliwym ptakiem. Towarzyszymy również ciotce Polly w odnalezieniu jej „wymarzonego faceta”. No i związek Vicky i … układa się znakomicie.           W ostatniej części serii poznamy m.in. przyczynę przeskoków Vicky do alternatywnych rzeczywistości oraz powód rozstania jej rodziców. Będziecie żałować, że to już koniec zwariowanych perypetii tej 15-latki i jej najbliższych.
Cała seria jest wciągająca i zabawna. Sympatyczni bohaterowie i fenomenalna fabuła sprawiają, że trudno jest się rozstać z lekturą.

Data dodania: 2024-06-12 21:08:48
Data edycji: 2024-06-12 21:11:11