Uczniowie klasy 6c, w ramach planowania wakacji, przenieśli się do USA, by pokazać najciekawsze miejsca, zakątki i informacje historyczne, kulinarne i turystyczne. Życzymy podróży w realu, ale te wirtualne czy palcem po mapie też mają swoje dobre strony.