Kadra Pedagogiczna

Pracownicy pedagogiczni Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie
oraz administracji i obsługi w roku szkolnym 2017/2018

 

DYREKCJA SZKOŁY:

Mariusz Lempek – dyrektor szkoły
Białczak Beata – wicedyrektor
Olejarczyk Grażyna – wicedyrektor

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

Błaszkiewicz Krystyna
Boczkowska Agata
Dalka Dorota
Jeromin Małgorzata
Kieglerska Irena
Lisiecka Barbara
Nachyła Teresa
Nagaba Aneta
Pielichowska Anna
Szczechowicz Bożena
Szydłowska Katarzyna
Szymańska Anna
Śmiegel Agnieszka
Tyl Jolanta
Włodarska Marta
Zygner Danuta

 

Olejarczyk Grażyna - zajęcia komputerowe
Sitkowska Marta - zajęcia komputerowe
Jastrzębowska Paulina - nauczyciel wspomagający
Mateja Anna - nauczyciel wspomagający

 

 JĘZYK POLSKI:

Grabowska Sylwia
Kaczerska Agnieszka
Kazimierska Zofia
Sobotka Justyna
Pawelczyk Katarzyna
Puszcz Dorota
Szynaka Urszula

 

HISTORIA:

Kozłowski Dariusz
Pietrzak Robert
Sobotka Mariusz 
Wydra Joanna

 

MATEMATYKA:

Białczak Beata
Chmielewska Wiesława
Milewska Irena
Obłąkowska Emilia
Olszak Iwona
Staniszewska Katarzyna
Stańczak Dorota

 

TECHNIKA:

Białczak Beata
Gadomski Roman
Pietrzak Robert
Wilczek Agnieszka

 

MUZYKA:

Pietrzak Agnieszka

 

PLASTYKA:

Błaszkiewicz Krystyna
Szymańska Anna

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:

Sitkowska Marta
Sobotka Mariusz

 

PRZYRODA:

Ronkiewicz Ewa
Rakowska Hanna
Pszczółkowska Sabina

 

BIOLOGIA:

Rakowska Halina

 

GEOGRAFIA:

Ronkiewicz Ewa
Leszczyńska Anna

 

FIZYKA:

Polak Krystyna
Wilczek Agnieszka

 

CHEMIA:

Olszak Iwona

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

Gawlikowski Jerzy
Kowalski Wojciech
Malinowska Katarzyna
Piasecki Przemysław
Piekarski Dariusz
Taranowski Paweł

 

JĘZYK ANGIELSKI:

Goszczyńska Anna
Gralewicz Karolina
Karcz Anna
Modzelewska Joanna
Pawelczyk Katarzyna
Puszcz Dorota

 

JĘZYK NIEMIECKI

Wojciechowska Katarzyna

 

RELIGIA:

Kupniewska Iwona
Więckowska Anna
Wilkowski Janusz
Wiśniewska Małgorzata

 

ETYKA:

Sławomir Piotr Jurczyński

 

ŚWIETLICA:

Dwulit Karolina
Karcz Ewa
Kurkiewicz Beata
Markowska Ewa Maria
Sitkowska Marta
Zawadzka Małgorzata

 

BIBLIOTEKA:

Joanna Kowalska
Kowal Ewa

 

PEDAGOG:

Robaczewska Anna

 

PSYCHOLOG:

 Mielcarek Joanna

 

LOGOPEDA:

Barioni Marta
Kaszubska Anna
Lisiecka Barbara

Sobotka Monika - nauczyciel wspomagający

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Anczewska Monika
Nieznańska Dorota
Sobotka Agata

 

OBSŁUGA:

Adamska Jadwiga
Bunalska Urszula
Chyl Anna
Gajur Waldemar
Gawarecka Krystyna
Han Krzysztof
Jackowski Michał
Królikowska Wiesława
Malikowska Ewa
Olejarczyk Ewa
Sochocka Agnieszka
Szmytkowski Jacek
Zaraziński Wojciech

Dodatkowe informacje