1 10 11 12 13 2a 3 4 5 5 6 7 7 8 8 9 9

Dzisiaj:2450
Wczoraj:1958
W tygodniu:9804
W miesiącu:12798
Ogólnie:464467

Kto jest online

3
Online

06-12-19

Projekty

Pracownicy pedagogiczni Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie 
oraz administracji i obsługi w roku szkolnym 2019/2020

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

Błaszkiewicz Krystyna
Boczkowska Agata
Dalka Dorota
Jakubowska Joanna
Jeromin Małgorzata
Kieglerska Irena
Kurkiewicz Beata
Lisiecka Barbara
Nowińska Edyta
Pielichowska Anna
Szczechowicz Bożena

Tyl Jolanta
Zawadzka Małgorzata

Olejarczyk Grażyna - informatyka
Sitkowska Marta - informatyka
Jastrzębowska Paulina - nauczyciel wspomagający

 JĘZYK POLSKI:

Grabowska Sylwia
Kaczerska Agnieszka
Kowalkowska Edyta
Kowalska Joanna
Modzelewska Joanna
Sobotka Justyna
Sobotka Monika
Pawelczyk Katarzyna
Rejniak Marta
Szynaka Urszula

HISTORIA:

Genne Jarosław
Lempek Mariusz
Pietrzak Robert
Sobotka Mariusz
Szynaka Urszula

WOS

Genne Jarosław
Lempek Mariusz
Pietrzak Robert

MATEMATYKA:

Białczak Beata
Chmielewska Wiesława
Jędrzejewska Monika
Milewska Irena
Obłąkowska Emilia
Olszak Iwona
Staniszewska Katarzyna
Stańczak Dorota

TECHNIKA:

Nagaba Aneta

MUZYKA:

Pietrzak Agnieszka

PLASTYKA:

Szymańska Anna

INFORMATYKA:

Sitkowska Marta
Sobotka Mariusz

PRZYRODA:

Ronkiewicz Ewa
Rakowska Hanna
Pszczółkowska Sabina

BIOLOGIA:

Rakowska Halina
Piotrkowska Bożena
Pszczółkowska Sabina

GEOGRAFIA:

Rejniak Katarzyna
Ronkiewicz Ewa

FIZYKA:

Wilczek Agnieszka

CHEMIA:

Olszak Iwona
Piotrkowska Bożena

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

Gawlikowski Jerzy
Kohut Sadza Iwona
Kowalski Wojciech
Malinowska Katarzyna
Piasecki Przemysław
Piekarski Dariusz
Taranowski Paweł

JĘZYK ANGIELSKI:

Bieniak Przemysław
Goszczyńska Anna
Gralewicz Karolina
Karcz Anna
Modzelewska Joanna
Pawelczyk Katarzyna

JĘZYK NIEMIECKI

Wojciechowska Katarzyna

ETYKA:

Jurczyński Sławomir

RELIGIA:

Budzisz Dorota
Kupniewska Iwona

Wiśniewska Małgorzata

ŚWIETLICA:

Błaszkiewicz Krystyna
Boczkowska Agata
Dalka Dorota
Jeromin Małgorzata
Karcz Ewa

Kurkiewicz Beata
Nowińska Edyta
Pielichowska Anna

Sitkowska Marta
Szczechowicz Bożena
Szydłowska Katarzyna

BIBLIOTEKA:

Kowal Ewa
Markowska Ewa

PEDAGOG:

Robaczewska Anna

PSYCHOLOG:

Rosman Zembrzuska Elżbieta
Szymański Janusz

LOGOPEDA:

Barioni Marta
Kaszubska Anna
Lisiecka Barbara

Mateja Anna - nauczyciel wspomagający