01-12-20

8 kwietnia 2018r. klasa I d wybrała się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego. W czasie wycieczki, dzieci zapoznały się z pracą listonosza i zakresem usług pocztowych. Poznały historię oraz drogę listu, paczek oraz innych przesyłek.  Największą atrakcją okazało się przybijanie pieczątek na kopertę, w której znajdował się list napisany przez dzieci do rodziców. Następnie wrzuciły listy do skrzynki pocztowej. Z niecierpliwością czekają na dotarcie listów.8 kwietnia 2018r. klasa I d wybrała się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego. W czasie wycieczki, dzieci zapoznały się z pracą listonosza i zakresem usług pocztowych. Poznały historię oraz drogę listu, paczek oraz innych przesyłek.  Największą atrakcją okazało się przybijanie pieczątek na kopertę, w której znajdował się list napisany przez dzieci do rodziców. Następnie wrzuciły listy do skrzynki pocztowej. Z niecierpliwością czekają na dotarcie listów.

P. Jastrzębowska,
I. Kieglerska