01-04-20

Już po raz kolejny w SP 7 odbyły się zajęcia integracyjne pod hasłem Nocą w szkole. Na spędzenie godzin nocnych w budynku szkoły zdecydowali się uczniowie klas II b, II d i III b. Celem zajęć jest uświadomienie dzieciom, że szkoła nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z miejscem, w którym odbywają się zajęcia lekcyjne o określonej porze dnia. To również miejsce, w którym można w gronie rówieśników doświadczyć nowych, fascynujących wrażeń. Jest to okazja do poznania swoich mocnych i słabych stron, radzenia sobie w nowej, odmiennej sytuacji, nawiązania relacji z kolegami z innych klas. Wspólne zabawy, przygotowanie kolacji, zasypianie na materacu i niekończące się rozmowy i opowięści na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia. Szkoda, że noc w szkole minęła tak szybko!!!

Dorota Dalka
Barbara Lisiecka