1 10 11 12 13 2a 3 4 5 5 6 7 7 8 8 9 9

Dzisiaj:233
Wczoraj:350
W tygodniu:1495
W miesiącu:3997
Ogólnie:617361

Kto jest online

3
Online

09-04-20

Projekty

Tegoroczna inauguracja roku szkolnego przebiegała w innej atmosferze niż dotychczas było to znane uczniom Szkoły Podstawowej nr 7. 
Na początku uroczystości wprowadzono sztandar  i wszyscy odśpiewali hymn szkoły. Następnie głos zabrał Pan dyrektor Mariusz Lempek, który przywitał uczniów, rodziców i nauczycieli, a kilka chwil później podzielił się ze społecznością szkolną smutną wiadomością. Pod koniec sierpnia zmarła długoletnia pracownica naszej szkoły, nauczycielka religii Pani Anna Więckowska. Pamięć nauczycielki została uczczona minutą ciszy. Ze względu na pamięć o zmarłej część artystyczna tego dnia została odwołana.
Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego miało miejsce również inne bardzo ważne wydarzenie.  Pan dyrektor oficjalnie pożegnał i wręczył nagrodę za długoletnią pracę Pani Irenie Milewskiej – nauczycielce matematyki, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Pani Milewska otrzymała gorące brawa i podziękowała za  czas, który mogła spędzić w naszej szkole.
Po części oficjalnej uczniowie pod opieką wychowawców udali się do sal, aby przywitać się i powspominać wakacyjne przygody.