1 10 11 12 13 2a 3 4 5 5 6 7 7 8 8 9 9

Dzisiaj:124
Wczoraj:393
W tygodniu:517
W miesiącu:3075
Ogólnie:649307

Kto jest online

1
Online

07-07-20

Projekty

W dniach od 3.06.-11.06.2019 r. nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział w międzynarodowym projekcie KidSpeak  organizowanym przez pozarządową organizację non-profit AIESEC.W ramach tego projektu zaprosiliśmy do siebie dwie studentki wolontariuszki z Indii oraz z Kolumbii, które prowadziły z uczniami naszej szkoły warsztaty językowo-kulturowe. Podczas zajęć szkolnych i spotkań poza lekcjami uczniowie mieli okazję poszerzyć swoje horyzonty poznawcze ,rozbudzić swoje zainteresowanie światem, nauczyć się tolerancji, a także sprawdzić swoje zdolności i umiejętności posługiwania się językiem angielskim. 
Dzięki zajęciom prowadzonym przez Dishe Madaan oraz Tanie Castro Rodriguez w pierwszym tygodniu ich wizyty mogliśmy dowiedzieć się o wielu ciekawostkach związanych z tymi dwoma krajami ,poznać bliżej kulturę i historię Indii i Kolumbii, a także wspólnie zatańczyć  salsę. Niektórzy uczniowie mieli także okazję przymierzyć oryginalny strój hinduski-sari, czy spróbować oryginalnych hinduskich przekąsek. 
W ramach integracji zorganizowaliśmy spotkanie w kręgielni oraz ognisko .Dzięki temu projektowi i współpracy z organizacją AIESEC uczniowie przełamali barierę językową poprzez bezpośredni kontakt z językiem angielskim. Bez wątpienia było to fascynujące i bardzo ciekawe doświadczenie, które zainspirowało naszych uczniów do dalszej nauki języka angielskiego i poznawania nowych kultur bez konieczności dalekich podróży.

Zdjęcia